למידה מרחוק, הוראה מקוונת, שיעור מתוקשב

קבלת עדכונים שוטפים על פעילויות הערוץ וחדשות בתחום ההוראה והכשרת מורים,
באמצעות הרשמה למידעון החודשי החינמי שלנו.

תאריך: יום שלישי, 24 במרץ 2020, 20:00–21:30 שעון ישראל (לאיזורי זמן נוספים)
משך הוובינר:  שעה וחצי
הרשמה: ההרשמה סגורה
הקלטה: לחצו כאן
מצגת: לחצו כאן
צור קשר: international@macam.ac.il

תקציר

אם אתם רוצים לשמוע על האפשרויות הגלומות בלמידה מסוג זה ממומחים בתחום ההוראה, הצטרפו אלינו לוובינר! אנו נקיים מפגש אינטראקטיבי על מאפייני ההוראה בעת הזו, נשמע על מגוון האפשרויות הקיימות, היתרונות שלהן וכיצד ניתן לעשות בהן שימוש ויישום עם תלמידיכם. נראה כיצד ניתן ללמד ולהעביר תוכן באופן חוויתי, ברור ומאתגר וכמובן נדגים כיצד הטכנולוגיה מאפשרת פדגוגיה מיטבית. נעניק טיפים ונשתף אתכם ברזי המקצוע … אז קדימה ממתינים לכם – ד"ר איליין חוטר וד"ר אילן נגר.

מרצים

ד"ר חוטר איליין

מכון מופ"ת; מכללת תלפיות, המכללה האקדמית לחינוך
ד'ר איליין חוטר היא ראש פדגוגיה במרכז לחינוך טכנולוגי ושונות TEC. בעבר היא עמדה בראש מחלקת ה- IT במכללת תלפיות לחינוך בחולון. בשנת 1995 פיתחה את הקורס המקוון הראשון בישראל המחבר בין תלמידים וסטודנטים להוראה בחווית למידה מקוונת. מאז פיתחה קורסים רבים ושונים, המחברים בין קהילות שונות. היא יצרה והובילה את הכנס המקוון הראשונה למחנכי מורים. נכון לעכשיו היא מלמדת בתכנית לתואר שני בשפה האנגלית כשפה בינלאומית והיא מובילה חדשנות במכללת תלפיות. היא עומדת בראש צוות של שבע מכללות המפיקות MOOC בנושא רב-תרבותיות בעברית, אנגלית וערבית באמצעות עולם וירטואלי. היא קיבלה פרסים על מחקריה ופרס האחדות לישראל 2018 . היא חוקרת ובוגרת פולברייט וקיבלה את הדוקטורט מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

ד"ר אילן נגר

מכון מופ"ת; מכללת חמדת הדרום
עוסק בתחום של שילוב התקשוב בהוראה משנת 1991. מדריך ומנחה של משרד החינוך לתקשוב בהוראה.
מעביר השתלמויות למורים ולמורי מורים בתחומים שונים כולל תחומי היוזמה והחקר [מורה יוזם ומורה חוקר את עבודתו] במכללות להוראה ובמכון מופ"ת.
טכנופדגוג של קורס ה – MOOC "מבוא לרב תרבותיות"
עוסק במחקר בתחומים הבאים:
למידה שיתופית [קהילות למידה וירטואליות], הוראה ולמידה מקוונת, רב-תרבותיות.