בתוכנית TEC4Schools ישנם שלושה ימי שיא – ימי הכנה בבית יציב, היום הבינלאומי ומפגשי הסיום:

  1. ימי ההכנה בבית יציב: בתחילת השנה, בתקופת ספטמבר-אוקטובר, נפגשים מעל מאה המורים והמדריכים שבתוכנית לשלושה ימי הכנה מרוכזים בבית ההארכה בית יציב בבאר שבע. לצד השתלמויות על התכנים והכלים הטכנולוגיים הנחוצים לביצוע התוכנית, המורים מכינים יחדיו את התוכנית השנתית המפורטת לתלמידיהם, כולל המשימות והתאריכים לכל אירוע משותף. כל שלושה מורים, אחד מכל תרבות, מצוותים לאשכולות העבודה ומכינים את התכנית הייחודית ואת המשימות לתלמידיהם בהנחיית מדריכי האשכולות, שממשיכים ללוות אותם כל השנה.
  2. היום הבינלאומי:  אחד משלבי מודל TEC הוא שלב המפגשים הסינכרוניים, שמתקיים לרוב בחודשים פברואר-מרץ, ובו כיתות הילדים נפגשים במפגשים מצולמים ולראשונה רואים ושומעים את שותפיהם לפעילות הא-סינכרונית שהתקיימה קודם לכן, בחודשים נובמבר-ינואר. שיא המפגשים הסינכרוניים הוא כנס היום הבילאומי המקוון שבו נפגשים כל ילדי התוכנית לחגיגת משחקים מקוונים, הצגת פעילויות, שירים וריקודים מצולמים. 
  3. מפגשי פנים אל פנים: לפי מודל TEC נוצרים בהדרגה קשר ואמון הדדי בין התלמידים מהתרבויות השונות, כהכנה למפגש פנים מול פנים חווייתי ומרגש בסיום תהליך הלמידה השנתי של התכנית – ראו תמונה לדוגמה: