כל הפעילויותאקדמיה כיתה

אקדמיה כיתה

התקיים ב יום רביעי 19-08-2020

  • 15:30-17:00
    מנהל מנהל עובדי הוראה, משרד החינוך, סמנכ"ל
  • 17:30-19:00
    גיל חדש-"אקדמיה-כיתה" מכון מופ"ת
  • 05:30-07:00
    ד"ר איתן אור-נוי-מכללת לוינסקי לחינוך
    אין אפשרות לצרף הקלטה או מצגת בגלל זכויות יוצרים.
  • 07:30-09:30
    ד"ר יפעת לינדר-מכללה אקדמית אוהלו
  • 09:30-11:00
    ד"ר שי רודין-האקדמית גורדון
  • 11:30-13:00
    ד"ר אודליה גולדברג-נקר-תלפיות - המכללה האקדמית לחינוך בחולון
  • 07:30-09:00
    פנינה רותם; פסיה פרסי-מכללה ירושלים
    מצגות האירוע נמצאות בלינקים בתקציר
  • 09:30-11:00
    אפרת לוצאטו-מכללת לוינסקי לחינוך
  • 11:30-13:00
    ד"ר סמדר מור, מכללת סמינר הקיבוצים-אוניברסיטת תל-אביב
  • 13:30-15:00
    ד"ר הדס קסירר יזרעאלי-מכללת לוינסקי לחינוך
  • 15:30-17:00
    ד"ר מיטל שבת-המכללה האקדמית אוהלו בקצרין
  • 17:30-19:00
    לובה אוסטריצקי; מרשה חכמון-תלפיות - המכללה האקדמית לחינוך בחולון
    קישורים למצגות ההרצאות נמצאים בתקציר
  • 05:30-07:00
    הרבנית עידית שילה-אורות ישראל, מכללה אקדמית לחינוך
  • 09:30-11:00
    ד"ר בועז צבר-האוניברסיטה העברית בירושלים, המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין
  • 11:30-13:00
    ד"ר תמר אשר שי; ד"ר תמר ורטה-זהבי-המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין
    קישורי מצגות ההרצאה נמצאים בתקציר
  • 13:30-15:00
    ד"ר איזבל רמאדן; פרופ' מיכל ראזר-אורנים, המכללה האקדמית לחינוך
    קישורי הקלטות ההרצאה בעברית ובערבית ניתנות בתקציר
  • 15:30-17:00
    אסנת כהן, מכללה ירושלים; ד״ר אלעד ליסון; יוסי קליין; תמר שוורץ-מכללה ירושלים
  • 17:30-19:00
    צחי לב רן-המכללה האקדמית הרצוג
  • 05:30-07:00
    איתי פרידמן; ורד אבנעים-המכללה האקדמית בוינגייט
    קישורי המצגות נתנות בתקציר
  • 07:30-09:00
    יהודה טרופר-מכללת שאנן, המכללה האקדמית הדתית לחינוך
  • 09:30-11:00
    טל כרמי-"השקפה- מורים מובילים"
    שני חלקי ההקלטות מופיעים בתקציר
  • 11:30-13:00
    ד"ר אורן ארגז, מרצה בכיר במכללה האקדמית בית ברל-המכללה האקדמית בית ברל
  • 13:30-15:00
    ד"ר נעם טופלברג-אוניברסיטת בר-אילן
  • 15:30-17:00
    קורל שחר-מכללת סמינר הקיבוצים
  • 17:30-19:00
    ד"ר ליבי אופיר ; ליאת אוליאל, "אקדמיה-כיתה", מכון מופ"ת-"אקדמיה-כיתה" מכון מופ"ת
  • 05:30-06:15
    מג'ד מנסור-המכללה האקדמית בוינגייט
  • 05:30-06:15
    ברוג' איסא-המכללה האקדמית בוינגייט
  • 06:15-07:00
    לימור אשר-המכללה האקדמית בוינגייט
  • 07:30-09:00
    עביר זייבק חדאד-המכון הערבי, המכללה האקדמית בית ברל
    לא ניתן לצרף מצגת או הקלטה בגלל שבמהלך ההרצאה שולבו צילומים של ילדי גן
  • 11:00-09:30
    ד"ר אימאן נחמס-המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל - חיפה
  • 07:30-09:00
    דורין פסט עמר, מעצבת חווית משתמש, ערוץ המו"פ, מכון מופת-מו"פ, מכון מופ"ת
  • 11:00-09:30
    ד"ר רבקה הלל לביאן-מכללת לוינסקי לחינוך
  • 11:30-13:00
    ד"ר דניאל ניקריטין; שי מאמו-המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום
  • 13:30-15:00
    ד"ר טלי ברגלס-שפירא, מנהלת מו"פ קהילות מקצועיות לומדות, מכון מופ"ת-מכון מופ"ת
  • 15:30-17:00
    ד"ר סלעית רון-המכללה האקדמית לחינוך אורנים
  • 17:30-19:00
    גיל חדש-"אקדמיה-כיתה" מכון מופ"ת
  • גלילה לראש העמוד